Партнерка

Малюємо з Мариною Юкіш

Малюємо з Мариною Юкіш

Здрастуйте, мене звати Марина Юкіш. Я здобула освіту за професіями: вчитель малювання та дизайнер одягу. Також я маю знання, досвід роботи та деяке визнання і в інших професіях, на моєму каналі в Ютьюбі вони не будуть потрібні.

На каналі, який я назвала «Мама, намалюй«, я викладаю безкоштовні відеоуроки з малювання.
Я люблю малювати, люблю здобувати нові знання, постійно намагаюся працювати над собою. Вважаю, що непогано малюю, принаймні мені не соромно показувати свої роботи. Мені подобається викладати людям, які хочуть вчитися малювати, мені здається, що я можу пояснювати просто і зрозуміло, що мені особливо цінують студенти.

У відеоуроках «Мама, Намалюй» Ви отримаєте систематизовані знання. Ці знання я здобувала протягом тривалого періоду мого життя з різних джерел. Це були гуртки, потім інститут і журнали з малювання, що виписуються мною. І, звичайно ж, книги, куплені паперові книги, книги завантажені з інтернету, книги взяті на час і відскановані, книги, подаровані моїми друзями, які знають мої захоплення. Я намагаюся перебувати в курсі всіх новинок з малювання та дизайну, постійно обмінююся новими знаннями у моїй улюбленій області. Загалом, у мене є велика кількість книг та матеріалів, якими я з Вами обов’язково поділюсь на каналі.

Знання з малювання можна порівняти із малюнком-мозаїкою. Кожен шматочок знання-мозаїки я отримувала у різних джерелах, але не цілісною картинкою. Кожен шматочок цих знань важливий, але сам не дає уявлень про всю картину без побудови в систему. Всі ці частини я зібрала та об’єднала у своїх уроках, щоб вийшла цілісна система знань, яку Ви побачите. Ніхто і ніде не давав знань повністю, де-не-де були прогалини, з якимись догмами я не згодна, до деяких я додумалася сама.

Не бійтеся в моїх уроках чогось не зрозуміти або не запам’ятати, в наступних уроках я ще не раз це розповідатиму і повторюватиму. Повторення мати навчання! Головне — намагайтеся запам’ятовувати не терміни, а те, як треба малювати, цінні поради. Тому що розглядатимуть Ваш малюнок, а не те, скільки правил і термінів Ви знаєте. Намагайтеся більше тренуватися, якнайбільше практикуйтеся. Я завжди малювала на нудних парах. Добре, що зараз цього не знають мої студенти.
Намагайтеся займатися моїми уроками не пропускаючи їх, проходячи по черзі починаючи з першого, тоді Ви навчитеся малювати легко і вільно. Тому що знання, які я даю, збудовані від простого до складного.

Щодня намагайтеся малювати мінімум по 15 хвилин. Носіть із собою блокнот та олівець, замальовуйте те, що Вам сподобалося. Можна робити швидкі замальовки, вони тривають по 5 хвилин, називаються п’ятихвилинками. Не бійтеся, якщо з Ваших перших малюнків сміятимуться, поставтеся до цього так: ви подаруєте хвилинку щастя іншій людині. Колись і з моїх малюнків сміялися.

Займаючись моїми уроками, Ви навчитеся малювати не тільки те, що я Вам показую, а також все, що захочете, на основі отриманих знань.

Так що влаштовуйтесь зручніше, і вперед. І пам’ятайте, з першого разу Ви обов’язково чогось не зрозумієте або прослухаєте, не хвилюйтеся, я все розповідатиму ще не раз у наступних уроках.
Тут хочу сказати свою улюблену китайську приказку «Тисяча миль починається з першого кроку», вона завжди мені допомагає, коли я починаю вивчати нову професію, або займатися новою справою. Нехай вона допоможе Вам у Вашому благородному бажанні навчитися малювати.

4.9/5 - (28 голосов)